З якою метою застосовують монтаж 10 кВ трансформаторних підстанцій?

Сьогодні всі підприємства та користувачі використовують електрику. Без електроенергії не працюватиме жодний прилад, установка чи техніка.

Кожна трансформаторна підстанція є універсальною та багатофункціональною, оскільки такі станції не тільки приймають електроенергію та розподіляють її між кінцевими користувачами, але й можуть перетворювати потужність мережі, за рахунок чого споживачі можуть бути впевнені, що техніка, що використовується, не зіпсується під впливом високої напруги. Сучасний монтаж тп, як і будь-яка інша процедура енергетичної сфери, здійснюється компанією Енергобест з дотриманням чинних норм та стандартів, за рахунок чого можна бути впевненим у надійності та безпеці методики.

Якщо детально розглядати електричну мережу, необхідно знати, що генеруючі підприємства подають електрику з досить високою напругою. Цей фактор необхідний для того, щоб знизити енерговтрати під час транспортування та виключити будь-яку ймовірність перегріву кабелів. Але кінцеві споживачі, у тому числі й підприємства, використовують низьку напругу.

Трансформаторні підстанції виконують роль деякого перехідника, який знижує показники напруги до необхідного рівня.

Крім того, монтаж трансформаторних підстанцій дозволяє зробити енергомережу гнучкішою. До основної переваги монтажу ТП варто віднести можливість перемикання ліній електропередач у різних ситуаціях. Найчастіше до такого перемикання вдаються в аварійних ситуаціях, коли немає можливості знеструмити кінцевого споживача. Для регулювання показників електромережі у трансформаторних підстанціях використовуються спеціальні вузькопрофільні елементи (комплектні КТП).